איזה אימון מתאים לך?

אימון עסקי

אימון ייעוץ וליווי עסקים לתוצאות רצויות בתקציב נמוך

כל בעל עסק קטן יודע שהוא צריך להיות מוכשר בכל התחומים: שיווק, מכירות, ייצור, כספים, תפעול וכוח אדם. איך לובשים את כל הכובעים הללו? או לחילופין, עבור איזה כובעים רצוי להיעזר בעזרה חיצונית? איך משפרים את היעילות של העבודה בעסק כך שהעסק יעבוד בצורה הטובה ביותר?

ידוע גם, שכדי להרוויח כסף מעסק, חייבים להשקיע כסף. עסק דורש כל כך הרבה אפיקי השקעה, השאלה היא: כמה כסף יש להשקיע ובאילו אפיקים?

שמי אלכס אלטשולר, בעל ניסיון בשיווק בחברות ענק כמו תנובה וקוקה קולה, וניסיון באימון עסקים קטנים ובינוניים רבים. אני מאמין שכל בעל עסק יכול להצמיח את העסק שלו, בזכות ידע, בעזרת כלים זולים ובתקציב נמוך. אני רותם את הידע הרב שצברתי בשיווק ובאימון כדי להנגיש ללקוחותיי את כל הכלים והיכולות שיאפשרו להם להצליח בעסק.

בזכות היכולות שאני מביא איתי, ההשקעה הכספית באימון, היא למעשה השקעה שמוזילה את התהליכים בהצמחת העסק.   להמשך קריאה.

התקשרו עכשיו וקבעו פגישת אימון ראשונה בחינם.

אימון אישי/פרטני

מה זה בעצם אימון אישי?

אימון אישי ממוקד מטרה, ליצירת המציאות שלך.

אנשים רבים נמצאים מול פרשות דרכים, עומדים בפני אתגרים או החלטות חשובות. לעיתים, אנו מרגישים שנדרש שינוי אך קשה לנו אפילו להצביע על השינוי הדרוש.

באמצעות אימון אישי, תוכלו לגלות בבהירות את התוצאות שאליהן אתם שואפים, נסמן ביחד את הדרך להגשמת תוצאות אלו ולאחר מכן, תצאו לדרך עד להשגת מטרותיכם.

קריירה, הגשמה עצמית או יחסים בינאישיים, בכל תחום אפשר להיעזר באימון על מנת להגיע לתוצאות הטובות עבורכם. בין אם אתם רוצים לבחור את תחום הלימודים המתאים לכם, או שאתם רוצים לשפר את יכולת הנעת העובדים שלכם כמנהלים, אימון יכוון אתכם לתוצאה הרצויה. המאמן כאדם חיצוני לסיטואציה שבה המתאמן נמצא, יכול לשקף את הסיטואציה, להציב את השאלות הנכונות ובכך מקצר תהליכים. תובנות מגיעות מהר יותר וכך גם הפעולות שמובילות בין הרצוי למצוי.

שמי אלכס אלטשולר, מאמן מוסמך מטעם איק"א (איגוד ישראלי לקואצ'ינג) טכניון חיפה, בעל ניסיון רב באימון בתחומים שונים, אישיים ועסקיים. אני מאמין בכך שכל אחד יכול להגיע אל התוצאות הרצויות עבורו, להגשים את עצמו בצורה המיטבית.

אם גם אתם רוצים להגשים את עצמכם, התקשרו אליי עכשיו.

מעוניינים לקרוא עוד על האימון האישי?

                                                                        להמשך קריאה