אימון עסקי

כל בעל עסק יכול להצליח

על מנת להצליח, בעל עסק קטן חייב ללמוד לחשוב כמו ארגונים גדולים ומצליחים במשק.  כך יוכל לשרוד את התקופה הקריטית בהתפתחות העסק ,שהיא  חמש השנים הראשונות.  בעל עסק חייב ללמוד להביט קדימה ולהבין מה באמת הוא רוצה להשיג, להציב מטרות ויעדים המתאימים לו באופן אישי ומציאותיים בהתאם ליכולותיו.

אז למה לא כולם מצליחים?

רוב רובם של בעלי העסקים הקטנים יודעים לייצר מוצרים ושירותים מדהימים. מחסור בזמן וחוסר הידע אינם מאפשרים להם  להתפנות ללמוד ולהשקיע בשאר התפקידים כבעלי עסקים, כגון: תפעול, ניהול פיננסי, ניהול יחסי אנוש עם הסביבה, ניהול שיווק אישי ועסקי, פיתוח מוצרים ושירותים חדשים וניהול כללי של העסק.  

על פי נתוני הלשכה המרכזית לסטטיסטיקה, במדינת ישראל בכל שנה נפתחים כ -  45,000 עסקים חדשים וכ - 40,000 נסגרים בכל שנה.
יזם מתחיל פותח עסק לרוב על פי תחושותיו וללא בחינה מקדימה של החזון העסקי המוגדר והתאמת העיסוק עבורו באופן אישי.
אלה הם חלק ניכר מהסיבות הגורמות לאי ההצלחות העסקיות הניתנות למניעה על ידי גישה נכונה המתאימה עבור היזם באופן אישי.
איך מתכננים הצלחה באמצעות אימון עסקי תוצאתי?
אימון עסקי תוצאתי – משפר את  סגנון  ניהולו של  העסק. בעלי עסקים קטנים, לאחר תהליך האימון משיגים תוצאות הרבה יותר טובות  מאשר לפני התהליך. כמו כן, חל שיפור מהותי של תהליך קבלת ההחלטות.

שימוש בכלי האימון הנרכשים מגדילים באופן משמעותי את היעילות העסקית,  מאפשרים  לנצל בצורה מרבית את  הפוטנציאל הגלום בהם, מגבירים את המוטיבציה של הבעלים להצבת מטרות ויעדים ברי השגה. כלי האימון תוצאתיים משפרים ומועלים בכל תהליכי ניהול עסקי וחוסכים זמן וכסף.

 

התקשרו עכשיו והתחילו את התכנון ההצלחה שלכם!