אימון אישי

מה זה בעצם אימון אישי?

 

אימון אישי הוא התחום היעיל ביותר בדרך לפתרון מגוון משימות חיוניות.  אימון אישי יעיל בכל תחום בו המתאמן מעוניין בשיפור תוצאות בחייו: עסקים, קריירה, חיים אישיים, תחביבים או כל דבר אחר. בכל תחום שבוחרים, אימון נותן את התוצאות הטובות באופן עקבי. אימון אישי מאפשר ללקוח להגדיר בבירור את המשימה, ולמצוא את הדרך הטובה ביותר לפתרונה. אימון אישי מוביל בצורה אפקטיבית ביותר למימוש הפוטנציאל הגלום ומשפר את היעילות האישית. בכל בן אדם כבר קיים פתרון לכל אתגר העומד לפניו. האימון מאפשר לך להגדיר את הפתרון ולהוציאו לפועל.
 

איך מתבצע האימון?
אימון זה לא ייעוץ הכוונה והדרכה.

אימון אישי הוא קודם כל שאלת השאלות, שאלות שהמאמן שואל את הלקוח שלו, והתהליך למציאת התשובות. המאמן מאפשר ללקוח לגלות תכונות נסתרות על עצמו אשר בעבר לא היה לו מושג לגבי קיומן. כך מקבל המתאמן  מבט חדש על המצב  ומוצא פיתרונות. כמאמן, אני משוכנע שלכל אדם יש פוטנציאל אדיר שהוא יכול לממשו, יש פתרון כמעט לכל בעיה שעלולה להיווצר בחיים. תפקידי כמאמן, לסייע ללקוח לגלות בתהליך האימון את הפוטנציאל הגלום בו, לגלות את המשאבים הפנימיים שלו וכמובן ליישמם על מנת להשיג את מטרתו.

 

האימון הינו סדרה של שינויים איכותיים: בכל פגישת אימון הבעיה הופכת למשימה והמשימה למטרה ברורה ומוגדרת.  מתגלים משאבים נסתרים ונקבעים סדרי עדיפויות. בנוסף, חשוב מאוד- לומדים דרך חדשה לפתרון כל השאלות והאתגרים בגישה חיובית ותוצאתית.

 

למי מתאים אימון אישי?
אימון אישי מתאים לאנשים בעלי הישגים בחייהם, שלא מסתפקים בכך ושואפים להרבה יותר. אנשים ששואפים לשפר את איכות חייהם, את האפקטיביות האישית שלהם, להשיג איזון גדול יותר בחייהם ולפתור כל בעיה ספציפית. עבורם תהליך האימון מתאים באופן מושלם.

 

אימון אינו  תרופת פלא. במידה והמתאמן לא רוצה לשנות שום דבר בחייו, סביר להניח שהמאמן לא יהיה מסוגל לעזור לו. בבסיס האימון עומד כלל- ערכיו של המתאמן קודמים לכל והוא זה שמומחה לחייו.

לכן, אם אין עניין, אין שום אפשרות שאימון יוכל לשנות זאת. אימון עוזר למי שבאמת רוצה שינוי חיובי בחייו ומוכן לפעול להשגת מטרתו, עבורו האימון יעיל מאוד.
 

באיזה תחומים האימון יעיל במיוחד?
אימון מביא לתוצאות כמעט בכל תחום של עשייה. מאמן מקצועי עוזר בכל תחום בחיי האדם. עם זאת, ישנם מספר תחומים שבהם האימון הוא היעיל ביותר:
1.החלטה על ​​משימה מסוימת - אימון בתחום זה עוזר להבהיר את המשימה, למצוא את הדרכים היעילות ביותר לפתרון והשגת המטרה. מאפשר לקבוע סדרי עדיפויות ולמצוא את כל המשאבים הנדרשים. מתאים במיוחד עבור אימון עסקי, כאשר צריך למצוא דרך אופטימלית למטרה עסקית ספציפית.

  2. שיפור אפקטיביות אישית- אימון זה מיועד בעיקר להסרת המגבלות ההתנהגותיות והנפשיות המעכבות את השגת ההצלחות בחיים או במשימה ספציפית. תהליך של אימון אישי משמעותי מגדיר בעצם מה אפשרי, מייצר מודל חדש של התנהגות ותקשורת המתאים ביותר לצרכיו. כמו כן, אימון יכול לזהות משאבים נסתרים ולעזור להביאם לידי ביטוי.

רוב  האנשים אינם יודעים מה הם רוצים באמת. אינם מבינים מה באמת חשוב ומה לא.  אי הבהירות גורמת לחוסר איזון בחייו של האדם, אשר מוביל לתוצאות לא רצויות אחרות. האימון מאפשר לזהות את המטרות בחיים האמיתיים, לקבוע סדרי עדיפויות ברורים וליצור חיים מאוזנים


3. בחירה וקבלת החלטות- בדרך של חשיבה רגילה לעיתים קרובות לא מתאפשר לגשת למשימת קבלת ההחלטות מחוץ לפרדיגמות הקיימות. האימון תורם לשינוי מצב זה. המאמן עוזר לבצע סקירה מקיפה ומאוזנת של כל האופציות האפשריות וההשלכות האפשריות, לבחור את האפשרות שתתאים במידה הרבה ביותר בדרך להשגת המטרות ובהתאם ליכולות הקימות.

במהלך האימון מקבל הלקוח פתרון לבעיית היסוד שלו ובנוסף, מקבל למידה.

ככלל, הוא לומד על עצמו השקפה חיובית יותר וחדשה על החיים, על אחרים ועל המצב. הוא לומד דרך חדשה לפתרון בעיות המתעוררות בחייו. דרך האימון, לא מטפלים בבעיות, אלא באתגרים שיש להם פתרון ספציפי מאוד. גישה זו כשלעצמה מגדילה מאוד את היעילות של אדם בכל תחום של עשייה.  הגישה מספקת יציבות להשפעות ארוכות טווח של העבודה עם המאמן.

 

לקבלת מתנה - פגישת אימון ניסיון ללא עלות.